Opublikowany: pt, Sie 9th, 2019

Zderzenie na A4. Dziecko w szpitalu!

Około 5-kilometrowy korek utworzył się na autostradzie A4 w okolicach zjazdu na Wądroże Wielkie (powiat jaworski). Na 105. kilometrze w kierunku Zgorzelca doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście żaden z uczestników poważnie nie ucierpiał. Droga jeszcze przez kilkanaście minut będzie zablokowana.

Do kolizji doszło wskutek nieostrożnej jazdy jednego z kierowców. – Kierowca osobowej toyoty nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył poprzedzającego go busa, którym podróżowały łącznie cztery osoby. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Toyotą natomiast jechało trzech obywateli Mołdawii. Wśród nich było dziecko, które przewieziono do szpitala celem wykonania badań diagnostycznych – informuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako kolizja. Na czas działań służb ratunkowych odcinek autostrady w kierunku granicy z Niemcami był całkowicie nieprzejezdny. Obecnie lewy pas jest zablokowany, a ruch odbywa się prawym. Utrudnienia powinny potrwać jeszcze przez kilkanaście minut.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..