Opublikowany: pon, Sie 19th, 2019

Zamiast dziecka w foteliku wiózł narkotyki

Fot. Ilustracyjna

Nawet 8 lat za kratami może spędzić 28-latek, którego policjanci zatrzymali za jazdę bez uprawnień, w dodatku z narkotykami. Mężczyzna wpadł, bo niedostatecznie ukrył srebrne zawiniątka z marihuaną i metamfetaminą.

Kłopoty 28-latka zaczęły się od spotkania z policjantami z legnickiej drogówki przy ul. Szczytnickiej. Mężczyzna siedzący za kierownicą mazdy został zatrzymany do kontroli.

– Podczas sprawdzania dokumentów 28-latka funkcjonariusz zauważył leżące w foteliku zawiniątka. Po sprawdzeniu ich zawartości okazało się, że jest to marihuana i metamfetamina. Dodatkowo podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że posiada aktywne cztery zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych – informuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Niebawem stanie przed sądem. Za jazdę wbrew obowiązującemu zakazowi grozi mu 5-letnia odsiadka, a za posiadanie narkotyków – kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..