Opublikowany: czw, Lut 22nd, 2018

Wygraj bilety na koncert Sławomira [AKTUALIZACJA]

Jego hit „Miłość w Zakopanem” ma 114 milionów wyświetleń na YouTube, a „Megiera” – 37 milionów. Już wkrótce mieszkańcy naszego regionu będą mieli okazję usłyszeć te przeboje Sławomira na żywo. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety!

Sławomir, jak sam siebie określa, to twórca, artysta i wizjoner, grający rock polo – tak sam siebie określa Sławomir. 23 lutego wystąpi w lubińskiej hali widowiskowo-sportowej.

Przed koncertem Sławomira, który zaplanowano na godzinę 20, wystąpi kabaret Czwarta Fala. To nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. Zdobył aż 50 nagród na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego najwięcej stanowią nagrody dla publiczności. Występ w Lubinie będzie miał charakter muzyczny. Na żywo zostaną zaprezentowane największe hity polskiego Internetu, między innymi „Mój passat robi we wsi szum”, „Wieśka Tico” i „Pompuj muły”.

Zabawa potrwa do północy.

Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Sławomira. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji dzisiaj o godzinie 13.00 (tel. 76 740 01 45).

AKTUALIZACJA: Bilety otrzymali: Elżbieta Błauciak i Łukasz Grabowski. Gratulujemy wygranej i zapraszamy po odbiór wejściówek do sekretariatu redakcji w Lubinie (ul. Tysiąclecia 2, I piętro).

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..