Opublikowany: wt, Sty 2nd, 2018

Sorry Boys z nową płytą

Już 10 stycznia ruszy sprzedaż biletów na kwietniowy koncert zespołu Sorry Boys w lubińskim Centrum Kultury Muza.

Grupa Sorry Boys wystąpi w Lubinie w ramach trasy Amor Tour 2018, promującej ich ostatni album zawierający przebojowe „Wracam”, „Zwyczajne Cuda”, poruszające „Miasto Chopina”, a także najnowszy singiel „Apollo”. Na Amor Tour zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory.

Zespół Sorry Boys powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 r. i zebrała znakomite recenzje. Kolejna płyta pt. „Vulcano” ujrzała światło dzienne trzy lata później i została uznana za jeden z najlepszych polskich albumów 2013, co ugruntowało pozycję zespołu jako nowatorskiego i niebojącego się sięgać po nieoczywiste rozwiązania muzyczne. W 2016 r. muzycy zaprezentowali najnowszy album „Roma” napisany po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii „Album Roku – Muzyka Alternatywna” i przysporzyło wielu nowych fanów.

W sali widowiskowej Muzy Sorry Boys zagrają 8 kwietnia o godzinie 19.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..