Opublikowany: czw, Lut 7th, 2019

Rozśmieszy nas Smile

Swoim humorem bawią widzów już ponad 15 lat. Już pod koniec lutego rozśmieszą do łez również mieszkańców naszego regionu. W Centrum Kultury „Muza” w Lubinie wystąpi kabaret Smile.

Kabaret ten wywodzi się z Lublina, a tworzy go trio: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od 2003 roku a w dorobku artystycznym posiadają wiele nagród, w tym te najcenniejsze – publiczności. Skecze i piosenki odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Kto raz obejrzy występ kabaretu Smile – nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.

Spektakl odbędzie się w piątek, 22 lutego o godzinie 17.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..