Opublikowany: wt, Lis 14th, 2017

Rowerzysta pod kołami (WIDEO)

Przed południem na ul. Wyszyńskiego w Jaworze doszło do potrącenia rowerzysty.

Mężczyzna przejeżdżał przez pasy dla pieszych, kiedy nadjechał opel. Prowadząca go kobiet nie była w stanie zahamować na czas.

Na miejscu pierwsi zjawili się jaworscy strażacy, którzy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna był przytomny, jednak potłuczony skarżył się na ból. Wezwani ratownicy medyczni zdecydowali przewieźć poszkodowanego do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący rowerem 28-letni jaworzanin  wjechał na przejściu dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierująca oplem i rowerzysta w chwili wypadku byli trzeźwi.

– Sprawa jest rozwojowa, bowiem poszkodowany rowerzysta nie przyjął mandatu i policja sporządzi do sądu wniosek o ukaranie go – mówi komisarz Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Materiał filmowy:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..