Przewrócona ciężarówka na A4. Autostrada zablokowana

Od jednej do nawet sześciu godzin mogą potrwać jeszcze utrudnienia na autostradzie A4. Tyle czasu zajmie wyciąganie ciężarówki, która wpadła do przydrożnego rowu. Na czas działań służb ratunkowych oba pasy jezdni w kierunku Zgorzelca są zablokowane. Policja wyznaczyła objazdy.

Do zdarzenia doszło tuz przed godziną 10 na odcinku autostrady pomiędzy węzłami Złotoryja i Lubiatów. Na szczęście zarówno kierowcy samochodu ciężarowego, który wpadł do rowu, ani innym uczestnikom ruchu, nic się nie stało.

Obecnie na miejscu działają służby, a droga w stronę granicy z Niemcami jest całkowicie zablokowana. – Przewrócony pojazd będzie podnosiła specjalistyczna firma. Co może potrwać nawet do sześciu godzin – informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Na miejscu policja kieruje ruchem. Kierowcy jadący w stronę Zgorzelca, powinni skorzystać ze zjazdu  na Legnicę (na 82. kilometrze A4), a następnie kierować się na Chojnów.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..