Opublikowany: pon, Lip 1st, 2019

Prowadził mimo dożywotniego zakazu

W miniony piątek policjanci legnickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowej mazdy. Okazało się, że 44-latka obowiązywał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Teraz mężczyzna odpowie karnie.

W piątek, 28 czerwca, na ulicy Pocztowej w Legnicy, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mazda. – Już po chwili okazało się, że 44-latek posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Legnicy. Mężczyzna teraz będzie odpowiadał przed sądem – informuje starszy sierżant Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych, grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..