Opublikowany: sob, Sie 17th, 2019

Program o Legnicy w TVP

Już jutro, 18 sierpnia, o godz. 8.30 Telewizja Polska wyemituje kolejny odcinek programu Zakochaj się w Polsce. Tym razem będzie on w całości poświęcony nadkaczawskiemu miastu.

Zakochaj się w Polsce to seria podróżnicza popularyzująca wiedzę o naszym kraju. Aktor Tomasz Bednarek odwiedza ciekawe miejsca w różnych zakątkach Polski, wędrując nie tylko szlakiem tłumnie odwiedzanym przez turystów, ale i do miejsc, o których wiedzą nieliczni. Program to okazja do poznania historii miast, zwiedzania zamków i najpiękniejszych pałaców, katedr, klasztorów, pozostałości fortów i twierdz obronnych oraz wielu innych obiektów architektonicznych. Rozmówcami Tomasza Bednarka są znawcy historii i zabytków, m.in. przyrodnicy, kustosze, historycy, architekci, etnografowie czy rekonstruktorzy.

Emisja odcinka Zakochaj się w Polsce, poświęconego Legnicy, już w niedzielę o godz. 8.30 w TVP 1. Później będzie on dostępny w internecie, na platformie VOD. Jak zdradzają przedstawiciele legnickiego magistratu, zdjęcia do programu były kręcone 2 i 3 października ub. r.

źródło: UM Legnica

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..