Opublikowany: sob, Sie 4th, 2018

Polkowickie Lato Kulturalne

Andrzej Grabowski, Jeden Osiem L i Lanberry wystąpią 18 sierpnia w miejskim amfiteatrze podczas kolejnej edycji Polkowickiego Lata Kulturalnego. Wstęp wolny.

Blok imprez rozpocznie o godz. 16 Teatr Gry i Ludzie „Opowieści Wagantów” – ze spektaklem dla dzieci. O godz. 17.30 wystąpi Andrzej Grabowski, a potem Jeden Osiem L.

– Polska grupa hip-hopowa powstała w 1998 roku – informują organizatorzy imprezy z Polkowickiego Centrum Animacji. – W 2003 roku zespół zyskał największą popularność za sprawą debiutanckiego albumu pt. „Wideoteka”, który uzyskał status złotej płyty. Jeden Osiem L zasłynął niekonwencjonalnym i nowatorskim podejściem do gatunku Hip-Hop, co przyczyniło się do popularyzacji tego gatunku w Polsce. Na pewno każdy doskonale zna kultowe kawałki, jak „Kiedyś było inaczej” bądź „Jak zapomnieć”.

O godz. 20.30 wystąpi Lanberry.

– To pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Małgorzata Uściłowska – dodają organizatorzy koncertu. – Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. W 2015 roku zadebiutowała na rynku poprzez wydanie singla pt. „Podpalimy świat”. Eksperymentuje z muzyką elektroniczną i brzmieniem lat 80. i 90., które doskonale sprawdzają się na klubowych parkietach.

Wstęp jest bezpłatny.

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..