Opublikowany: śr, Lut 7th, 2018

Polkowickie Dni Teatru

Już za miesiąc rozpoczną się Polkowickie Dni Teatru. Będzie to już dwudziesta, a więc jubileuszowa edycja tego ważnego wydarzenia kulturalnego. Od jutra można nabywać karnety oraz bilety na poszczególne spektakle.

Polkowickie Dni Teatru to wydarzenie, które już na stałe wpisało się do kalendarza kulturalnego, nie tylko Polkowic, ale i całego Dolnego Śląska. Każdego roku do Polkowic przyjeżdżają najlepsze zespoły teatralne z całej Polski. W ramach nurtu głównego tegorocznej edycji zobaczymy doskonałe przedstawienia w wykonaniu artystów z teatrów Zielonej Góry, Szczecina, Krakowa, Warszawy i Katowic.

Patronat honorowy nad XX Polkowickimi Dniami Teatru objął znany aktor Adam Ferency. Tradycyjnie plakat promujący wydarzenie przygotował wybitny artysta, twórca Sceny Plastycznej KUL, Leszek Mądzik.

Pierwszy spektakl „Wiwisexia” zaplanowano na 8 marca. Już od jutra natomiast rozpoczyna się sprzedaż karnetów oraz biletów na poszczególne spektakle. Karnet kosztuje 500 złotych, a bilety na poszczególne spektakle kosztują od 40 do 80 złotych w zależności od przedstawienia.

Szczegółowe informacje dotyczące Polkowickich Dni Teatru można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 76 746 88 13.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..