Policyjne konsultacje w polkowickim ZUS

W przyszłym tygodniu polkowiccy policjanci będą pojawiać się w Biurze Terenowym ZUS przy ul. Górnej 4, gdzie wspólnie z pracownikami placówki utworzą stanowiska konsultacyjne.

– Wspólne działania profilaktyczne będą skierowane przede wszystkim do seniorów – wyjaśnia sierż. szt. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Organizacja spotkań daje funkcjonariuszom możliwość bezpośredniego kontaktu z grupą seniorów, która jest mniej aktywna społecznie, ale jednocześnie znajduje się w grupie różnego rodzaju zagrożeń przestępczością. To także forma edukacji społecznej, która ma zapobiegać tym najbardziej popularnym formom oszustw na tzw. wnuczka, policjanta, prokuratora czy funkcjonariusza CBŚP, ale również tzw. oszustwom konsumenckim.

Mieszkańcy powiatu polkowickiego, którzy chcą porozmawiać z policjantami mogą przyjść do Biura Terenowego ZUS – 16, 18 i 20 września, w godz. od 10 do 11.

Fot. KPP Polkowice

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..