Opublikowany: pt, Mar 22nd, 2019

Pobił swoją partnerkę, teraz nie może się do niej zbliżać (WIDEO)

Lubińscy policjanci zatrzymali kolejnego krewkiego mężczyznę, który systematycznie znęcał się nad swoją partnerką.

– Lubińscy policjanci 20 marca około godziny 20.30 otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na osiedlu Przylesie. Kiedy dojeżdżali na miejsce interwencji, przed klatką schodową zauważyli młodą kobietę, która posiadała widoczne ślady pobicia – mówi aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

27-latka uciekła z mieszkania przed swoim 23-letnim partnerem. W środku policjanci zastali bardzo pobudzonego i agresywnego młodego mężczyznę. Nie stosował się do żadnych poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. Został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

– W rodzinie tej prowadzona jest procedura Niebieskiej Karty w związku ze stosowaną przez 23-latka przemocą. Niejednokrotnie mężczyzna, będąc pod wpływem narkotyków i alkoholu, wszczynał awantury domowe, znęcając się fizycznie i psychicznie nad swoją 27-letnią partnerką – informuje aspirant sztabowy Serafin.

23-latek usłyszał już zarzuty. Mężczyzna ma dozór policyjny. Nie może kontaktować się z partnerką, nad którą się znęcał, musi też opuścić ich wspólne mieszkanie. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..