Opublikowany: pt, Cze 15th, 2018

Pijana babcia jechała po wnuczka!

Ta sytuacja wydaje się wręcz nieprawdopodobna! Lubińscy policjanci zatrzymali kompletnie pijaną kobietę, która… jechała na basen po swojego wnuczka.

Tragedii prawdopodobnie zapobiegł jeden z kierowców, który wczoraj po południu – widząc na drodze dziwnie jadące audi – natychmiast powiadomił policję. Sytuacja miała miejsce wczoraj po południu na drodze z Krzeczyna w kierunku Lubina. Jak tłumaczył kierowca, osoba, jadąca audi, wykonuje dziwne manewry i może być nietrzeźwa.

– Chwilę później audi zostało zatrzymane przez patrol z wydziału prewencji KPP w Lubinie. Okazało się, że za kierownicą siedzi kobieta, 46-letnia mieszkanka powiatu lubińskiego, która była tak pijana, że nie była w stanie o własnych nogach wysiąść z samochodu – relacjonuje starszy aspirant Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej komendy.

Kobieta została przebadana alkomatem. Okazało się, że ma aż 3,5 promila alkoholu w organizmie! – Tłumaczyła się, że musiała wsiąść do pojazdu, bo miała odebrać wnuczka z basenu – mówi st. asp. Serafin. – Na szczęście, dzięki prawidłowej reakcji innych kierowców i szybkiej interwencji funkcjonariuszy, podróż nieodpowiedzialnej babci została udaremniona – dodaje.

Policjanci zatrzymali kobiecie dalsza prawo jazdy, a o dalszym jej losie zdecyduje sąd.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..