„Pierwsze kroki z komputerem” dla mieszkańców gminy Radwanice

W grudniu odbędzie się kolejne szkolenie pn. „Pierwsze kroki z komputerem” dla mieszkańców gminy Radwanice, którzy chcą nauczyć się obsługi komputera i Internetu.

– Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radwanicach – informują pracownicy urzędu gminy. – Dzień i godzina zostaną ustalone z uczestnikami.

Podczas szkolenia dowiedzą się oni m.in. jak posługiwać się systemem operacyjnym w podstawowym zakresie: np. uruchomić program, zapisać i odczytać plik czy prawidłowo podłączyć i odłączyć dysk wymienny, założyć skrzynkę pocztową i wysłać e-mail.

– Po przejściu przez „Pierwsze kroki z komputerem” uczestnicy zajęć będą mogli dalej szkolić się w projekcie z wybranych przez siebie obszarów tematycznych – dodają urzędnicy.

Gmina organizuje szkolenie w ramach projektu „e-Mocni: Cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy w wieku 18-65 lat. Zgłoszenia przyjmowane są w UG Radwanice pod nr tel. 76 759 20 27 lub 76 759 20 19.

Fot. Pixabay

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..