Opublikowany: czw, Kwi 12th, 2018

Gdy opera spotyka operetkę [KONKURS]

Już jutro do Lubina zawitają soliści najważniejszych scen muzycznych w Polsce. W miejscowym Centrum Kultury Muza o godz. 19.00 rozpocznie się widowisko operowo-operetkowe „Gdy opera spotyka się z operetką”. My z tej okazji przygotowaliśmy dla was niespodziankę.

To będzie wyjątkowe widowisko operowo-operetkowe. Na scenie sali widowiskowej Muzy wystąpią: Sylwia Frączek – sopran, Liza Wesołowska – sopran, Tomasz Maleszewski – tenor, Magdalena Jaszczak – fortepian i soliści Baletu Sceny Kamienica.

Artyści wykonają dzieła Kalmana, Verdiego, Dvoraka, Lehara, Straussa i wielu innych znamienitych kompozytorów. Nie zabraknie popisowych arii, miłosnych duetów, toastów, węgierskich czardaszy, pieśni neapolitańskich i tańców.

Soliści postarają się także udowodnić, dlaczego niektórym operetkom bliżej jest jednak do oper i odwrotnie. Zaprezentują także fragmenty z rzadko wykonywanych w Polsce dzieł.

Widowisko będzie można obejrzeć w piątek o godzinie 19. Bilety kosztują 45 zł, zaś za grupowe trzeba zapłacić 40 zł od osoby.

Uwaga! Osoby, które wezmą udział w naszym konkursie, maja szansę zobaczyć ten wyjątkowy występ za darmo. Podwójną wejściówkę otrzyma ten, kto jako pierwszy zadzwoni do nas (tel. 76 740 01 45) o godzinie 14.00 i poda swoje imię i nazwisko. Bilety będzie można odebrać w kasie Muzy przed widowiskiem.

AKTUALIZACJA: Konkurs wygrała pani Ewa Górniak. Gratulujemy! i zapraszamy po odbiór wejściówki do kasy Muzy.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..