![](https://regionfan.pl/wp-content/uploads/Krowy-300x190.jpg)
Przez kilka dni głogowscy policjanci prowadzili poszukiwania ośmiu krów, które zniknęły z jednej z posesji na terenie powiatu głogowskiego. Ktoś celowo uszkodził ogrodzenie, za którym znajdowały się zwierzęta.
O zaginięciu ośmiu krów z terenu swojej posesji poinformowała policję, właścicielka 38-letnia mieszkanka powiatu głogowskiego:
– Wstępne oględziny miejsca wskazywały na celowe uszkodzenie ogrodzenia, którym zwierzęta mogły wydostać się na zewnątrz lub zostały celowo zabrane – informuje Łukasz Szuwikowski z głogowskiej policji.
Po kilku dniach policjanci odnaleźli zaginione zwierzęta, które zdążyły zmienić gminę i dojść prawie 30 kilometrów dalej. Uciekinierki całe i zdrowe trafiły do swojego właściciela.