O krok od tragedii. Kierowca pod wpływem alkoholu

Do wypadku drogowego doszło wczoraj, około godz. 23, w rejonie miejscowości Słone, powiat głogowski. Dwie osoby trafiły do szpitala.

– Kierujący bmw, 23 – letni mieszkaniec gminy Żukowice, na łuku drogi, prawdopodobnie poruszając się nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z przeciwnego kierunku seata – informuje podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie. – Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Pojazd praktycznie rozpadł się na części. Na jezdni pozostał silnik, który wypadł z auta oraz elementy przedniego zawieszenia wraz z kołami. Reszta pojazdu znajdowała się kilkanaście metrów od drogi.

Do szpitala przewieziono kierującego samochodem 23 – latka oraz jego 17 – letniego pasażera, mieszkańca Głogowa.

– Obydwaj odnieśli obrażenia w postaci złamań – dodaje Bogdan Kaleta. – Kierowca seata szczęśliwie wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Policjanci ustalają przyczyny i przebieg wypadku. W trakcie wstępnych czynności ustalili już, że kierujący bmw był pod wpływem alkoholu. Pobrali jego krew do dalszych badań.

Fot. KPP Głogów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..