Opublikowany: sob, Wrz 7th, 2019

Niebezpieczne zakręty za Paszowicami (FOTO)

Po raz kolejny przypomniał o sobie niebezpieczny zakręt na drodze wojewódzkiej nr 323 między Paszowicami a Sokolą. 423. kilometr to dwa łuki drogi, które dają o sobie znać nie tylko zimą. Przekonała się o tym dzisiaj właścicielka osobówki marki KIA na świdnickich numerach rejestracyjnych.

Do zdarzenia doszło podczas deszczu. Nawierzchnia była nie tylko mokra, ale i śliska. Do tego dochodzi profil jezdni – przynajmniej, tak twierdzą znawcy tematu, na CB.

Mobile wyposażone w radia często ostrzegają się o tym miejscu na kanale 19. W sobotniej kolizji brał udział jeden pojazd. Auto wypadło z drogi, przeskoczyło przez rów i zatrzymało się na poboczu. Obrażenia odniosła jedna osoba, która została przetransportowana do Jaworskiego Centrum Medycznego. Kierujący pojazdem był trzeźwy – usłyszeliśmy od funkcjonariuszy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..