Opublikowany: sob, Lut 16th, 2019

Napad z bronią w ręku na dwa sklepy w centrum miasta

Złotoryjska policja zatrzymała mężczyznę, który kilka dni temu napadł na na dwa sklepy centrum miasta. Złodziej pistoletem lub przedmiotem łudząco podobnym sterroryzował ekspedientki, po czym zabrał pieniądze z kasy. Zarejestrowały go kamery miejskiego monitoringu. 

Jak podaje portal zlotoryjska.pl do napadów z bronią w ręku (prawdziwą lub atrapą) doszło w środę i w czwartek, po zmroku. Najpierw napastnik zaatakował ekspedientkę w Żabce w Rynku, a nazajutrz przyszedł w celach rabunkowych do sklepu monopolowego As. Za każdym razem pojawiał się pojawiał się wieczorem, tuż przed zamknięciem lokali.

– Na zmianie była tego wieczoru koleżanka. Opowiadała, że złodziej był w kominiarce, widać było tylko jego oczy. Ale wyglądał na młodego chłopaka. W ręku miał pistolet, który przyłożył do przegrody z pleksy i wycelował w jej kierunku. Kazał zapakować pieniądze z kasy do żółtej torby, potem się oddalił – opowiada ekspedientka w jednym z okradzionych sklepów.

Złotoryjska policja potwierdza, że zatrzymała już podejrzanego mężczyznę, ale na razie nie podaje więcej szczegółów. – Mogę tylko potwierdzić, że doszło do dwóch rozbojów w sklepach w centrum Złotoryi. Sprawca został już zatrzymany, a obecnie trwają czynności w tej sprawie. Więcej informacji udzielimy w poniedziałek – mówi starszy sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Fot. zlotoryjska.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..