Opublikowany: pt, Gru 15th, 2017

Miał prawie pół tysiąca porcji narkotyku (FOTO, WIDEO)

Nawet dziesięć lat za kratami może spędzić 22-letni mieszkaniec gminy Męcinka, którego zatrzymali jaworscy policjanci. Funkcjonariusze w szafie z ubraniami podejrzanego znaleźli znaczne ilości środków odurzających, za posiadanie których będzie się musiał teraz tłumaczyć przed sądem.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 22-letniego mieszkańca  gminy Męcinka po tym, jak ustalono że mężczyzna może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W pokoju zajmowanym przez podejrzanego funkcjonariusze znaleźli kilka słoików z zawartością suszu roślinnego o specyficznym zapachu. Były one ukryte w szafie z ubraniami. Przeprowadzone badanie wskazało, że zabezpieczony susz  to marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko pięćset porcji handlowych tego narkotyku.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd mężczyzna miał narkotyki i gdzie miały trafić. Policjanci sprawdzają też, czy podejrzany nie zajmował się także rozprowadzaniem środków odurzających. Teraz sprawca za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi  nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności – informuje kom. Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Poniżej film z zatrzymania podejrzanego mężczyzny:

.

Fot. KPP w Jaworze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..