Opublikowany: czw, Lip 25th, 2019

Metamfetamina w ubraniu, marihuana w mieszkaniu

Wczoraj 44-letni legniczanin, dziś 45-letni złotoryjanin. Co ich łączy oprócz podobnego wieku? Otóż obaj najbliższe 8 lat mogą spędzić za więziennymi kratami, ponieważ obaj podejrzani są o posiadanie i handel narkotykami.  I to tymi samymi narkotykami…

Kryminalni ze Złotoryi zatrzymali 45-mieszkańca miasta, podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Podczas przeszukania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli w jego ubraniu u kilka porcji metamfetaminy. 

– Dalsze czynności procesowe m.in. przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do zatrzymanego pozwoliły na zabezpieczenie innego narkotyku, tym razem marihuany. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania narkotyków i wprowadzania ich do obrotu – informuje starszy sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

O dalszym losie 45-latka zadecyduje teraz sąd. Za posiadanie środków odurzających i psychotropowych oraz wprowadzanie ich do obrotu grozi grzywna i kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..