Opublikowany: czw, Sie 8th, 2019

Lubinianie podziękowali legnickim policjantom za uratowanie życia (FOTO)

Wzruszające chwile w komendzie policji w Legnicy. Rodzina poszkodowanego w wypadku lubinianina osobiście podziękowała funkcjonariuszom za uratowanie mu życia. Kierowca uwięziony był w płonącym samochodzie na autostradzie A4.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w miniony piątek na 84. kilometrze A4. 37-latek przeżył wypadek nie tylko dzięki sprawnej akcji policjantów i ratowników medycznych, ale i szybkiej reakcji innych kierowców. Niespełna minutę po wyciągnięciu mężczyzny z pojazdu nastąpił wybuch butli z gazem i całe auto stanęło w płomieniach. O bohaterskiej postawie mundurowych informowały media w całej Polsce. Więcej na temat akcji policjantów można przeczytać tutaj.

Rodzice, dzieci i żona poszkodowanego mężczyzny, nie kryli łez wzruszenia, gdy spotkali się z policjantami w legnickiej komendzie. Sierżant Jowita Malchar i starszy sierżant Łukasz Brzumowski to dla nich prawdziwi bohaterowie.

– Bardzo dziękuję. Oczywiście to słowo dziękuję nabiera ogromnego znaczenia. Po prostu bardzo dziękujemy, że tatuś, mąż wróci do domu – mówiła Emilia Majewska-Machał, żona poszkodowanego kierowcy.

.

Fot. KMP w Legnicy

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..