Opublikowany: sob, Gru 5th, 2015

LUBIN. Grają Fair Play

energetykaGrupa, w skład której wchodzą Energetyka i Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej została nagrodzona certyfikatem jakości i prestiżowym tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play 2015. To już drugie takie wyróżnienie dla lubińskiej Energetyki i piąta złota statuetka dla WPEC, przyznane przez Krajową Izbą Gospodarczą.

– To bardzo miłe, ale też zobowiązujące wyróżnienie – mówi Adam Witek, prezes zarządu Energetyka sp. z o.o. oraz WPEC w Legnicy S.A. – Fair Play potwierdza, że najwyższymi priorytetami pozostają dla nas: dbałość o klientów, bezpieczeństwo pracowników oraz troska o ochronę środowiska. Grupa Energetyka została doceniona także za realizowany na szeroką skalę program inwestycyjny i modernizacyjny, która wpływa na poprawę infrastruktury sieci ciepłowniczych, a w konsekwencji zadowolenie naszych odbiorców – dodaje.

W tym roku grupie udało się zmodernizować sieć przesyłową i przyłącza na terenie całego miasta. Za sprawą programów inwestycyjnych, wykorzystano najnowsze technologie, dzięki którym zmniejszyła się liczba awarii i przerw w ciągłości dostaw energii dla ponad 1600 odbiorców, których stale przybywa.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest tradycją sięgającą 1997 roku. Program ma przebieg dwuetapowy, a oceny firm dokonują komisje: regionalne i ogólnopolska, składające się z przedstawicieli administracji i samorządów, banków, uczelni, ZUS i organów podatkowych.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..