Opublikowany: czw, Mar 7th, 2019

Kolejne zmiany w nadzorach

Zgromadzenie Wspólników odwołało dotychczasowe składy Rad Nadzorczych Polkowickiej Doliny Recyklingu Sp. z o.o. oraz Zampol Sp. z o.o. To kolejne już zmiany RN w spółkach,  których całościowym lub większościowym właścicielem jest Gmina Polkowice.

Nowy skład nadzoru spółki Zampol tworzą Florian Jenek, Piotr Karwan oraz Leszek Cybulski.

Florian Jenek ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu na Wydziale Turystyki i Rekreacji. Obecnie jest pełnomocnikiem ds. handlu w PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. Piotr Karwan to absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej. Jest wiceprezesem zarządu Ruka Projekt Sp. z o.o. Leszek Cybulski ukończył Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu oraz ekonomię na Uniwersytecie Opolskim. Obecnie jest menadżerem centrum współpracy w Dolnośląskim Funduszu Rozwoju.

Nowymi członkami rady nadzorczej Polkowickiej Doliny Recyklingu zostali: Henryk Czekajło, Kamil Miernik i Stanisław Kułakowski.

Henryk Czekajło jest absolwentem Wyższej Szkoły Menadżerskiej na Wydziale Zarządzania i Marketingu. Pracował m. in. w PHP „Mercus” Polkowice na stanowisku specjalisty ds. handlowych. Obecnie jest przewodniczącym Rady Powiatu Polkowickiego. Kamil Miernik, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, pracuje jako menadżer działu prawnego Angel Poland Group, prowadzi własną kancelarię prawną. Stanisław Kułakowski ukończył politologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe w specjalności organizacji i zarządzania w gospodarce rynkowej. Jest prezesem zarządu Masterfish Sp. z o.o.

– Nowo powołani mają za sobą zdany egzamin państwowy dla kandydatów do rad nadzorczych – informuje Roman Tomczak, rzecznik Urzędu Gminy Polkowice.

Źródło: UG Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..