Opublikowany: pt, Cze 28th, 2019

Jutro otwarcie basenu “Wodnik”. Na początek wstęp za darmo

Mamy dobrą informację dla miłośników wodnych kąpieli. Już jutro, czyli w sobotę 29 czerwca, zostanie otwarty basen miejski basen “Wodnik” w Ścinawie. Pływalnia w okresie wakacyjnym czynna będzie codziennie w godzinach 10-18. Przez pierwsze dwa dni wstęp za darmo!

Nad bezpieczeństwem korzystających z basenu gości każdego dnia czuwali będą ratownicy. W pierwsze dni funkcjonowania, czyli w najbliższą sobotę i niedzielę, wstęp na obiekt będzie bezpłatny dla wszystkich odwiedzających. Od poniedziałku za całodniową wejściówkę zapłacimy jedynie 4 złote (bilet normalny) i 2 złote (bilet ulgowy). Ponadto dzieci do lat 6 na basen wejdą za darmo. Zakupiony bilet upoważniał będzie do nielimitowanej liczby wejść na obiekt, tylko w dniu zakupu wejściówki.

Władze miasta przypominają również, że na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, a palenie papierosów możliwe będzie tylko w wyznaczonej strefie.

Fot. nowa.scinawa.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..