Jeszcze lepsze warunki dla sportowców

Rozpoczyna się budowa nowego boiska rekreacyjno-treningowego na Osiedlu Piastów Śląskich. Nowy kompleks ma być gotowy do końca września.

Jest to drugi etap rozbudowy kompleksu treningowego Chrobrego znajdującego się na osiedlu Piastów Śląskich. W pierwszym etapie, zakończonym w połowie ubiegłego roku, wybudowano budynek, który stanowi zaplecze dla zawodników: z szatniami, sanitariatami, salą do odpraw i magazynem na sprzęt.
– To kolejny krok w kierunku jeszcze większej jakości szkolenia w klubie, w którym poprzez Akademię Piłki Nożnej i Szkołę Mistrzostwa Sportowego trenuje już ponad siedmiuset zawodników. Klub stara się w ten sposób zapewnić tej grupie możliwie najlepsze warunki – informuje Łukasz Jaremkiewicz z Chrobrego Głogów.

Ponadto rozpoczęła się inwestycja polegająca na wymianie fragmentów murawy, tak aby prowadzone treningi oraz rozgrywane mecze odbywały się w jak najlepszych warunkach.

Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec września. Budowa kompleksu będzie kosztowała blisko 1 mln 200 tysięcy złotych.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..