Opublikowany: wt, Cze 25th, 2019

Groźny wypadek w Sobinie. Motocyklista zderzył się z dwoma busami (WIDEO)

Do groźnego wypadku doszło w godzinach popołudniowych w Sobinie koło Polkowic. W zdarzeniu ucierpiał motocyklista. Ranny został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Droga jest zablokowana. 

Zdarzenie miało miejsce na łuku drogi w pobliżu ulic Polkowickiej i Górniczej.

– Według naszych wstępnych ustaleń 47-letni kierowca motocykla, podczas manewru wyprzedzania, zahaczył o przyczepę fiata ducato, wskutek czego znalazł się na przeciwległym pasie ruchu, gdzie zderzył się jeszcze z busem marki volkswagen. Poszkodowanego mężczyznę, mieszkańca Polkowic, zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Zielonej Górze. Na chwilę obecną nie jest znany jego stan zdrowia – mówi starszy sierżant Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Kierowcy wszystkich pojazdów uczestniczących w zdarzeniu byli trzeźwi. Na miejscu wciąż pracują służby ratunkowe. Na czas działań droga jest zablokowana. Policja wytyczyła objazdy.

Materiał TV Regionalna:

.Fot. Bartosz Sawicki

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..