Opublikowany: pt, Cze 28th, 2019

Groźnie na krajowej “36”. Dwie osoby w szpitalu

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala wskutek kolizji, do której doszło dziś na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Lubinem a Ścinawą.

Zdarzenie miało miejsce na 28. kilometrze krajowej „36” w okolicach Turowa w gminie Ścinawa. Przyczyny i okoliczności bada lubińska policja.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego BMW, 29-letni mieszkaniec Ścinawy, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego uderzył w tył renaulta, prowadzonego przez 40-letnią kobietę, również mieszkankę Ścinawy, która skręcała właśnie na teren posesji. Obaj poruszali się w kierunku Lubina – relacjonuje młodszy aspirant Anna Szajbler z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Kierowcy obydwu samochodów zostali przewiezieni do szpitala. – Czekamy teraz na informacje na temat stanu ich zdrowia – dodaje Anna Szajbler.

Na czas działań służb ratunkowych ruch na odcinku DK 36, gdzie doszło do zdarzenia, odbywał się wahadłowo. Obecnie droga jest już w pełni przejezdna.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..