Opublikowany: nie, Sie 25th, 2019

Gorący koniec wakacji

Polkowickie Centrum Animacji zaprasza fanów dobrej klubowej muzyki na „najgorętszą imprezę tego roku”, czyli Sunset Holidays, która odbędzie się w piątek, 30 sierpnia, przy Centrum Piknikowym. Start o godz. 19.30.

– Imprezę rozkręcą Music Crew, Crash Code, Raff i Matt Dillar, a po nich swoje szalone sety zaprezentują DJ Wajs i DNF – informują organizatorzy wydarzenia.

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu imprezy. Wstęp dla osób powyżej 16 lat.

DNF, czyli Dawid Nowak, to DJ i producent pochodzący z Rawicza, twórca wielu parkietowych bangerów. Każdego roku pokonuje setki tysięcy kilometrów, by wprawiać w ruch klubową i festiwalową publiczność. W 2017 r. wraz z I.GOT.U wydał klubowy hit roku pod tytułem „Sick”, który uzyskał uznanie nie tylko publiczności, ale również czołówki światowych DJów, takich jak Tiesto. Jest współzałożycielem i jednym z frontmanów wytwórni FRKNTN. Pod koniec 2018 r. wyprodukował remix utworu Davida Guetty „Sexy Bitch”, który zyskał uznanie samego Guetty i trafił na stałe do jego setów.

DJ WAJS jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów na polskiej scenie klubowej. Wieloletni rezydent klubu Heaven w Lesznie. Uczestnik Sunrise Festival oraz wielu innych polskich festiwali. Z konsoletą, słuchawkami i muzyką nie rozstaje się ani na chwilę. Jego sety to wybuchowa mieszanka najlepszej klubowej muzyki.

Źródło: PCA

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..