Opublikowany: czw, Sie 22nd, 2019

Dachowanie pod Złotoryją

Kierowca osobowego renault prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na jezdni, przez stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Do zdarzenia doszło na trasie Złotoryja-Zagrodno. Na miejscu pracowały trzy strażackie zastępy.

Po otrzymaniu zgłoszenia interwencję podjęły trzy zastępy JRG Złotoryja, zespół ratownictwa medycznego i patrol policji. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Renault dachował w miejscowości Nowa Wieś Złotoryjska. Podróżowała nim tylko jedna osoba, która była w stanie wyjść na zewnątrz o własnych siłach.

Działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatora w uszkodzonym aucie i zneutralizowaniu oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych, które z niego wyciekły. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wina leży po stronie kierowca. Prawdopodobnie nie dostosował on prędkości do warunków panujących na drodze.

źródło: Złotoryja 112 (Facebook)

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..