Opublikowany: śr, Maj 15th, 2019

Dachowanie BMW (FOTO)

Do niebezpiecznej kolizji doszło na trasie Jawor – Bolków. Na łuku drogi wojewódzkiej między Paszowicami a Sokolą osobowe BMW wypadło z trasy i dachowało. W pojeździe podróżowało trzy osoby, m.in. małe dziecko.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 16. W miejscu kolizji padał deszcz i było ślisko. Kierujący nie opanował pojazdu na łuku i auto wpadło do przydrożnego rowu, zatrzymując się na boku. W samochodzie oprócz kierowcy była starsza kobieta i małe dziecko. Tylko prawidłowo zapięte pasy i zabezpieczenie fotelika pozwoliło wyjść poszkodowanym bez poważnych obrażeń.

Na miejscu pomocy udzielili im jaworscy medycy. Hospitalizacja nie była konieczna. Strażacy z PSP Jawor i OSP Paszowice zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pomagali policjantom kierować ruchem i wspólnymi siłami postawili zniszczony pojazd na koła. Przez kilkanaście minut, na czas załadowania wraku na lawetę DW323 była zamknięta dla ruchu pojazdów. Za stworzenie zagrożenia na drodze i spowodowanie kolizji policjanci nie wykluczali ukarania poszkodowanego mandatem. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

.

.

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..