Opublikowany: czw, Kwi 11th, 2019

“Po czym poznać ćwierćinteligenta, sorry, buraka?”

“Kodziarstwo, zaprzaństwo, lewactwo roznosi smród. Po czym poznać ćwierćinteligenta, sorry, buraka?” – tak rozpoczyna się wpis na profilu facebookowym Lecha Olszanickiego, radnego powiatu złotoryjskiego. Samorządowiec w niewybrednych słowach odniósł się w nim m.in. do strajku nauczycieli oraz osób, które go popierają. 

Nie jest żadną tajemnicą, że strajk w oświacie wywołuje u Polaków skrajne emocje. Wiele osób nie popiera rozpoczętej w poniedziałek akcji protestacyjnej, wytykając nauczycielom udogodnienia czy przywileje niespotykane w innych zawodach. Do tej grupy należy niewątpliwie Lech Olszanicki.  Związany z Prawem i Sprawiedliwością radny powiatu złotoryjskiego postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat. I nie tylko na ten temat, bo w jego wpisie znajdziemy również inne wątki. Dodajmy też, że Lech Olszanicki jest członkiem komisji… oświaty. Opublikowany przez niego post wywołał niemałe oburzenie wśród wielu mieszkańców Złotoryi i regionu, którzy m.in. tak go komentują:

Nie trzeba być nauczycielem, aby takie posty wzbudziły w ludziach wstręt do kogoś/czegoś…

Kiedyś było powiedzenie:”Poznać Pana po cholewach”. Dzisiaj natomiast “Poznać Pana po wpisach na fb” Sorry takie elity mamy 😊

Po tym właśnie poznać chamstwo i prostactwo. Kto wybrał tego “radnego”? – Brak mi słów! To znamienne, że w radzie powiatu zasiadają takie indywidua. Jak mi przykro!

Biedny człowiek… nie wspieramy go

Tacy “inteligenci” stanowią prawo lokalne…

Poniżej wklejamy pełny wpis Lecha Olszanickiego i pozostawiamy go państwa ocenie.

 

Wyświetlonych 5 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Zimny Lech pisze:

  Co tu komentować. Należy spuścić zasłonę milczenia nad wynurzeniami tego indywiduum, wyrazić żal, że mamy takiego radnego i pochylić się ze współczuciem nad osobami, które na niego głosowały.Czyżby chwilowe zacmienie czy one też podpisują się pod tymi bredniami.

  • Johny W. pisze:

   Sugerował bym nie pochylać się tak ochoczo, może to zostać potraktowane przez jakiegoś wyznawcę LGBT jako propozycja bliższego poznania. Napisał w sposób dosadny coś, co ostatnio jest powodem irytacji znacznej części (jeśli nie większości) obywateli. Chwilowe zaćmienie miało społeczeństwo wybierając poprzednią “postępową” opcję polityczną która za garść srebrników próbowała z ludzi zrobić tanią siłę roboczą dla niemca.

 2. Ninka pisze:

  Rozwiesic te jego wypociny,razem ze zdjęciem,w całym mieście,niech zażyje ,,sławy,,

 3. Grzechu pisze:

  Pieknie się radny przedstawił

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..