Opublikowany: wt, Kwi 16th, 2019

Bili po twarzy i kopali po całym ciele (FOTO)

Do brutalnej napaści doszło na terenie jednej z posesji w Zimniku (powiat jaworski). 25-letni napastnik wraz z innymi osobami podbiegł do parkującego pojazd kierowcy, otworzył drzwi i uderzył go w twarz. Następnie wyciągnęli go z samochodu i bili rękoma po twarzy, kopali po całym ciele oraz uderzali nieustalonym narzędziem po plecach. Główny podejrzany został już zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia w godzinach wieczornych. – Sprawca wraz z innymi osobami podbiegł do parkującego pojazdu otworzył drzwi i uderzył kierującego pojazdem mężczyznę w twarz. Następnie wyciągnął go z samochodu i wraz z innymi osobami bili rękoma po twarzy, kopali po całym ciele oraz uderzali nieustalonym narzędziem po plecach. Łupem padł m.in. telefon komórkowy oraz samochód osobowy marki Audi A4. Pokrzywdzony o napadzie powiadomił policję – informuje aspirant Józef Kolanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Funkcjonariusze zajmujący się ta sprawą zatrzymali podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Jawora. – Wobec sprawcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyn grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje policjant.

.

Fot. KPP w Jaworze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..