Opublikowany: śr, Maj 2nd, 2018

Bieg Łabędzi po raz trzeci

Gratka dla miłośników sportu! Już 13 maja odbędzie się po raz trzeci Bieg Łabędzi w Ścinawie. Jego malownicza trasa co roku przyciąga wielu chętnych.

Trasa biegu liczy około 10 km i prowadzi  głównymi ulicami miasta oraz wzdłuż nabrzeża Odry. Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, klub sportowy Start Ścinawa, Stowarzyszenie Nordic Walking, RCS Lubin zapraszają na to wydarzenie wszystkich miłośników sportu.

Zawodnicy wystartują o godz. 11 spod Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie. Przebiegną ulicami miasta przez Lasowice, ścinawski rynek i tereny nadodrzańskiego portu, gdzie przewidziana jest pętla. Meta ustawiona zostanie na terenie CTiK w Ścinawie.

Chętni do udziału w łabędzim biegu wciąż mogą się zapisywać tutaj. Szczegółowe informacje o biegu znajdują się na stronie internetowej Labedzibieg.pl.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..