Opublikowany: sob, Sie 11th, 2018

Anna Maria Jopek&Kroke

Można już kupić bilety na koncert Anny Marii Jopek i Kroke, który odbędzie się 28 września w sali widowiskowej Centrum Kultury „Muza” w Lubinie.

W opisie wydarzenia czytamy: „Magia fuzji AMJ i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, głosy przeszłości – odwołując się do tradycyjnej muzyki, posługuje się zarazem nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki. Styl balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej, a nawet elektronicznej jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Obcując z ich muzyką, słuchacz zanurza się nieznaną szeroką przestrzeń mieniąca się tysiącem barw. Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako o improwizatorach podróżnikach w czasie i przestrzeni. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów – męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki. Zobacz tę niepowtarzalną energię na żywo!”

Wystąpią: Anna Maria Jopek – wokal, Jerzy Bawoł – akordeon, Tomasz Kukurba – altówka, Tomasz Lato – kontrabas i Paweł Dobrowolski – perkusja.

Koncert rozpocznie się o godz. 19 w CK „Muza”. Bilet kosztuje 70 zł, a w dniu imprezy – 80 zł.

Źródło: CK „Muza” w Lubinie

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..