Opublikowany: śr, Mar 14th, 2018

31-latek próbował się powiesić

31-letni mieszkaniec Bolkowa był już o krok od popełnienia samobójstwa. Na szczęscie w jego mieszkaniu w porę zjawili się policjanci, którzy zapobiegli tragedii…

Do dyżurnego jaworskiej komendy policji zadzwonił młody mężczyzna, który poinformował go, że zamierza odebrać sobie życie. Funkcjonariusz natychmiast ustalił adres dzwoniącego, po czym wysłał na miejsce patrol z bolkowskiego komisariatu. Przybyłym na interwencję policjantom nikt nie otworzył drzwi, mimo że z wnętrza mieszkania dało sie usłyszeć dochodzące odgłosy. Przez uchylone okno mundurowi zauważyli mężczyznę, który na szyi miał założoną pętlę z liny, a jej drugi koniec próbował zawiązać do klamki.

– Z uwagi na bezpośrednie zagrożenie życia policjanci weszli przez to okno do pomieszczenia, w którym znajdował się desperat, a następnie natychmiast wyswobodzili go z założonej liny. Chwilę później cała sytuacja została wyjaśniona i 31-letniemu mieszkańcowi Bolkowa udzielono niezbędnej pomocy – informuje komisarz Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Policja ustaliła, że w chwili zdarzenia mężczyzna był pijany. Obecnie jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Po wytrzeźwieniu 31-latek został objęty specjalistyczną opieką medyczną.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..