Opublikowany: czw, Sie 22nd, 2019

25-latek odpowie za uprawę marihuany na działce

Lubińscy policjanci w wyniku swojej pracy zlikwidowali plantację konopi, która znajdowała się na terenie ogródków działkowych. Uprawą narkotyków zajmował się 25-letni syn właściciela działki. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Lubińscy dzielnicowi prowadzili działania związane ze zwalczaniem i przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej.

– W wyniku swojej pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że na terenie ogródków działkowych w Lubinie znajdują się rośliny przypominające marihuanę. Gdy weszli na teren działki, potwierdzili swoje przypuszczenia i zabezpieczyli 10 krzewów konopi – informuje mł. asp. Anna Szajbler z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Na miejscu dokonano zatrzymania 53-letniego właściciela działki. W trakcie pracy udało się ustalić, że uprawą marihuany zajmował się 25-letni syn mężczyzny.

– Policjanci dokonali jego zatrzymania. 25-latek przyznał się do winy. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a sąd zastosował wobec niego dozór policyjny – dodaje Szajbler.

Mężczyzna może za kratami spędzić nawet 8 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..