24-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala

Do groźnego wypadku samochodowego doszło w Janochowie koło Złotoryi. 24-letni kierowca z powiatu polkowickiego w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 365 we wsi Janochów. Jadący w kierunku Jeleniej Góry 24-letni kierowca osobowej hondy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Na ratunek jako pierwsi przybyli strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Złotoryi i Jeleniej Górze oraz ochotnicy ze Świerzawy, którzy udzielali poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Wcześniej zakleszczonego mężczyznę należało uwolnić z  pojazdu. Rannym okazał się mieszkaniec powiatu polkowickiego, który w ciężkim stanie został przetransportowany do jeleniogórskiego szpitala.

Okoliczności wypadku bada złotoryjska policja. – Według naszych wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną wypadku była utrata przytomności przez kierującego. Jednak nie możemy jeszcze na sto procent potwierdzić tej informacji, gdyż funkcjonariusze nadal zajmują się tą sprawą – mówi sierż. Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Fot. 24jgora.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..