Opublikowany: wt, Maj 29th, 2018

16 miesięcy spędzi za kratami

Najbliższy rok i cztery miesiące w więzieniu spędzi 29-letni mieszkaniec Złotoryi, który od dłuższego czasu był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym, jak próbował ukraść produkty w jednym z miejscowych marketów.

Złotoryjscy funkcjonariusze od kilkunastu miesięcy poszukiwali 29-letniego złotoryjanina, za którym sąd wystosował list gończy. Mężczyzna miał na swoim koncie kradzież z włamaniem, za co w ubiegłym został skazany na 16 miesięcy więzienia. Kary jednak skutecznie unikał, a żeby nie wpaść w ręce stróżów prawa wyjechał za granicę.

Został zatrzymany wieczorem przy jednym z marketów, zaraz po tym ja usiłował dokonać kradzieży sklepowej. – 29-latek podczas czynności nie stawiał oporu, był wręcz zaskoczony działaniem policjantów. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo przeciwko mieniu spędzi w więzieniu najbliższy rok i cztery miesiące – informuje sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..