Opublikowany: pon, Maj 20th, 2019

Zwycięskie „Sokoły” w Żarach

Za nami II Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyczne pod nazwą „Mityng SWISS KRONO Cup”. Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym zawody zdominowały lubińskie sprinterki, podopieczne trenerów Mariusza Knulla i Andrzeja Szczupaka.

I miejsce wywalczyły w sztafecie 4 x 100 metrów: Maja Makarowska, Emilia Wawrowska, Nikola Tarnowska i Julia Góreczna  z czasem 49,26. Nikola Tarnowska zwyciężyła w biegu na 100 metrów (12,21), natomiast wspomniana już Julia Góreczna zajęła II miejsce w biegu na 100 metrów przez płotki (15,17). Maja Makarowska uplasowała się na IV miejscu w biegu na 100 metrów (12,96), Emilia Wawrowska zajęła IV miejsce w skoku w dal (5,10), a Joanna Zoła ukończyła na VI miejscu bieg na 100 metrów przez płotki (15,82).

Kolejnym startem lubińskich lekkoatletów będą, odbywające się 25-ego maja w Jeleniej Górze, Mistrzostwa Województwa Juniorów.

Fot. Archiwum Sokoła Lubin

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..