ZŁOTORYJA/LEGNICA. Górnik zagra z Konfeksem

górnik złotoryja

Przed nami 25. kolejka klasy okręgowej w sezonie 2013/2014. Już dziś o godzinie 17:00 na złotoryjskim stadionie Górnik dziewiąty w tabeli Górnik podejmie dziesiąty Konfeks Legnica.

Obydwa zespoły do meczu podejdą mocno zmotywowane chęcią rehabilitacji za ostatnie porażki. W miniony weekend złotoryjanie przegrali 1:2 na wyjeździe z KS Legnickie Pole, zaś zawodnicy z Legnicy ulegli na własnym boisku 1:3 zespołowi KS II Polkowice. Dodatkową motywacją dla podopiecznych Piotra Adamca będzie jesienna porażka z najbliższym rywalem, której doznali na własnym boisku.

Trener Konfeksu Piotr Adamiec przez 11 lat pracował w Miedzi w charakterze kierownika pierwszego zespołu. Właśnie w tym klubie poznał się z Andrzejem Kisielem, dziś szkoleniowcem… Górnika Złotoryja. Gdy Adamiec w 2000 roku został kierownikiem, popularny „Budyń” był filarem defensywy Miedzi. Trzy lata później Kisiel zakończył piłkarską karierę i został drugim trenerem. W 2007 roku Kisiel odszedł z Miedzi i podjął się samodzielnej pracy w czwartoligowym wówczas Konfeksie, w którym pracował przez cztery sezonu. Działacze legnickiego klub podziękowali mu za usługi dwa lata temu, mimo, że zdołał utrzymać zespół w 4 lidze. Na jego miejsce do Konfeksu przyszedł natomiast po nieudanych przygodach z Kaczawą Bieniowice i Błękitnymi Koskowice – Piotr Adamiec. Tak więc na boisku w Złotoryi dojdzie do ciekawego starcia nie tylko na boisku, ale także poza nim.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie w Złotoryi.

Dodaj komentarz