ZŁOTORYJA. Prochowiczanka wygrywa z Górnikiem

herb-rywala-proboszczow_72

W ostatnim meczu sparingowym przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną kolejną porażkę odniósł zespół Górnika Złotoryja, który przegrał z trzecioligową Prochowiczanką Prochowice 0:4.

Już przed spotkaniem wszyscy byli świadomi, że prochowiczanie to bardzo trudny rywal. Boisko tylko potwierdziło tą teorię, ponieważ różnica klas była widoczna gołym okiem. Złotoryjanie do 40 min. dzielnie dotrzymywali kroku piłkarzom Prochowiczanki. Nawet po stracie pierwszej bramki próbowali walczyć, jednak po drugim straconym golu zeszło z nich powietrze. Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazał się Andrzej Węgłowski, który strzelił dwie bramki. Szczególnie drugie trafienie było warte uwagi – strzał z 20 m pod poprzeczkę bramkarza przyjezdnych. Warto również odnotować debiut w zespole z Prochowic – Krzysztofa Kazimierczaka.

To był już ostatni mecz sparingowy Górnika Złotoryja. Kolejne spotkanie będzie już grą o ligowe punkty, a rywalem złoryjan będzie Zryw Kotla. Początek spotkania w sobotę 15 marca o godzinie 15:00 w Kotli.

 

 

 

Dodaj komentarz