ZŁOTORYJA. Powstaje Football Academy

academy

Football Academy to szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich (zachodnich) rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych przy współpracy z klubem Bolton Wanderers FC jak również z klubem Lech Poznań KKS. Obecnie,  118 oddziałach w całej Polsce trenuje ponad 8000 osób, a od kwietnia zajęcia rozpoczynają się również w naszym mieście! Zajęcia prowadzone są w oparciu o ujednolicony (wew. System Szkolenia) plan treningowy.

Treningi odbywać  się będą 2 razy w tygodniu po 90 min każdy. Długość i intensyfikacja samych zajęć dopasowana jest ściśle do wieku, grupy i umiejętności naszych podopiecznych. Treningi oparte są na grach i zabawach z umiejętnie wplecionymi elementami techniki piłkarskiej.

FA to największa sieć szkółek piłkarskich w Polsce, oferująca treningi przez zabawę.
Podstawową różnicą między FA a innymi klubami i szkółkami jest to, że FA uczy grać dzieci w piłkę nożną, a nie  wybiera tych, którzy już to potrafią. U nas trenować może każdy, niezależnie od przynależności klubowej. Podstawową  różnicą  jest  to,  że nie  tworzymy  presji związanej  ze  zwyciężaniem  za  wszelką cenę  a naszym nadrzędnym celem jest wychowywanie dzieci w kulturze piłki nożnej i Fair Play. Pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący na którym można będzie sprawdzić czy forma zajęć proponowanych przez  FA jest odpowiednia i interesująca.

Dodaj komentarz