ZŁOTORYJA. Górnik zagra o utrzymanie

IMG_3991

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka klasy okręgowej, w której o godzinie 17:00 na boiska wyjdą wszystkie drużyny występujące w lidze. Wśród nich także Górnik Złotoryja, który aby utrzymać się w rozgrywkach będzie musiał powalczyć o punkty na ciężkim terenie w Głogowie.

Większość dotychczas niewiadomych już znamy. Awans do IV ligi dolnośląskiej uzyskał KS II Polkowice, który w drugiej części sezonu przegonił Chojnowiankę Chojnów. Do A-klasy natomiast spadły zespoły Mewy Kunice, Zrywu Kotla oraz Odry Chobienia. Do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze wyłonienie trzeciego zespołu ligi, o miano której walczą Chrobry II Głogów, Arkon Przemków i Konfeks Legnica. Nie znamy także ostatniego spadkowicza, ponieważ do samego końca będzie toczyła się walka o byt w okręgówce pomiędzy Czarnymi Rokitki, Górnikiem Złotoryja, Stalą Chocianów i Spartą Grębocice.

– Jedziemy po to, aby zdobyć punkt i się utrzymać. Chrobry to bardzo dobry rywal, ale powalczymy. Nie boimy się nikogo i postaramy się o niespodziankę – mówi Kacper Noga, zawodnik Górnika Złotoryja.

Wszystko wskazuje na to, że złotoryjanom do utrzymania w „okręgówce” brakuje już tylko punktu. Czy uda się go zdobyć  w Głogowie przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

Dodaj komentarz