ZŁOTORYJA. Górnik demoluje Iskrę

górnik złotoryja

Coraz lepiej w rozgrywkach klasy okręgowej radzą sobie piłkarze Górnika Złotoryja. Podopieczni Andrzeja Kisiela pokonali będącą w głębokim kryzysie Iskrę Kochlice 5:1 i przeskoczyli w tabeli swojego ostatniego rywala, awansując tym samym na ósmą pozycję.

Po porażce w poprzedniej kolejce z aktualnym wiceliderem Chojnowianką Chojnów, złotoryjanie przystąpili do spotkania z zespołem, który w lidze nie potrafił wygrać od dziewięciu meczów. Zwycięstwo w tym meczu praktycznie gwarantowało utrzymanie w klasie okręgowej.

Już od początku spotkania zawodnicy Górnika ruszyli do ataków. Dwa z nich zostały zakończone bramkami i do przerwy to podopieczni Andrzeja Kisiela prowadzili 2:0. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i to w dalszym ciągu Górnik dyktował warunki a zawodników Iskry stać było jedynie na strzelenie honorowej bramki.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem złotoryjan, którzy pokonali Iskrę Kochlice 5:1. Dzięki zwycięstwu Górnik na trzy kolejki przed końcem ma już osiem punktów przewagi nad strefą spadkową.

Górnik Złotoryja – Iskra Kochlice 5:1 (2:0)

Bramki : Nowosielski (dwie), Zatłokiewicz (dwie), Dudzic – Kwaśniewski