Zatwarnicki: Fajnie by było zakończyć na pudle

ZatwarnickiRezerwy Miedzi Legnica pokonały wczoraj na własnym boisku Falubaz Zielona Góra 4:2, a jedną z bramek dla legniczan zdobył kapitan zespołu – Mateusz Zatwarnicki. 

– Falubaz postawił wysokie warunki i mieliśmy dobry mecz. Szkoda tylko straconych bramek, bo można powiedzieć, że mieliśmy mecz pod kontrolą od samego początku. Falubaz się dobrze bronił i przesuwał, ale mieliśmy w pierwszych kilkunastu minutach sporo sytuacji i powinniśmy prowadzić bardzo szybko. – mówił po meczu Mateusz Zatwarnicki, kapitan Miedzi II Legnica.

Dla legniczan wygrana z zielonogórskim klubem była rehabilitacją za porażkę w poprzednim spotkaniu z wiceliderem. Taki wynik oznacza, że podopieczni Piotra Jacka wciąż mają szansę zakończyć sezon na podium III ligi, ponieważ ich strata do trzeciego BKS-u Stal Bielsko Biała wynosi tylko trzy punkty.

– Szkoda, że nie udało nam się dociągnąć tego remisu w Zdzieszowicach i żałujemy tego, bo mielibyśmy cały czas kontakt z czołówką. Przegraliśmy tam pechowo i z Falubazem wyszliśmy po to by wygrać, bo plecy nas gonią. Fajnie by było zakończyć ten sezon na pudle i będziemy walczyć do samego końca o niej. Mam nadzieje, że nam się to uda, bo ciężko pracujemy i chyba na to zasługujemy. – dodawał Zatwarnicki.

Dodaj komentarz