Zamet lepszy od rezerw Chrobego

20160813_FA_PA001Tylko 75. minut trwał mecz kontrolny pomiędzy rezerwami Chrobrego Głogów a Zametem Przemków. Spotkanie zostało przerwane w wyniku silnych opadów deszczu i gradu.

Do momentu przedwczesnego zakończenia spotkania dość niespodziewanie na prowadzeniu znajdowała się drużyna z Przemkowa, która po dwóch bramkach Matkowskiego oraz jednym trafieniu Szymkowiaka i Kunza prowadziła 4:2.  Dla Zametu może być to dobry prognostyk przed rozpoczęciem rundy rewanżowej w Saltex IV lidze. Przypomnijmy, że przemkowianie w piętnastu jesiennych spotkaniach zdobyli tylko dziesięć punktów i zajmują przedostatnie miejsce w lidze. Co gorsze do bezpiecznej pozycji tracą już kilka oczek i o poprawienie pozycji nie będzie łatwo.

Chrobry II  Głogów – Zamet Przemków 2:4 (2:2)
Bramki: Obiała, testowany – Matkowski x2, Szymkowiak, Kunz.