Opublikowany: czw, Paź 17th, 2019

Zagrają z liderem

W najbliższą sobotę 19 października piłkarze Górnika Polkowice podejmować będą przy ul. Kopalnianej lidera II ligi – Resovię Rzeszów. Zielono-czarni walczyć będą o pełną pulę. Początek meczu o godz. 16.

Resovia Rzeszów to jak dotychczas najlepszy zespół rozgrywek drugoligowych, który stracił tylko 9 goli i z dorobkiem 27 punktów prowadzi w tabeli.

Trener zielono-czarnych Enkeleid Dobi podchodzi do tego spotkania z szacunkiem do rywala ale też zna wartość swojej drużyny.

Trener Enkeleid Dobi: Wyniki pokazują, że jest to jeden z najlepszych zespołów 2 ligi. To solidna drużyna, która straciła najmniej bramek. Analizowaliśmy mecze rywala i wiemy, że mają kilku ciekawych zawodników. My mamy na Resovię swój pomysł i myślę, że to przełoży się na końcowy wynik rywalizacji. Nie patrzymy na to czy gramy z liderem czy ostatnim zespołem w tabeli. Każdy mecz jest ciążki a poziom tej ligi bardzo wyrównany. Podchodzimy do tego spotkania z szacunkiem dla przeciwnika ale przede wszystkim szanujemy samych siebie. Wiemy na co nas stać i skupiamy się na naszej grze. Musimy robić swoje, żeby końcowy wynik był dla nas korzystny.
Sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Polkowice a Resovią Rzeszów rozpocznie się o godz. 16. Bilety na ten mecz można kupić codziennie w siedzibie klubu od godz. 8-14. W sobotę stadionowe kasy będą czynne od godziny 15.00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..