Zagłębie ze złotem!

7. Barbórkowy Turniej Masters przeszedł do historii. W kategorii mężczyzn najlepsi okazali się zawodnicy Zagłębia Lubin!

Na parkiecie hali SP 14 emocji nie brakowało, a te trwały od samego rana do późnych godziny popołudniowych. W rywalizacji wzięło udział sześć zespołów żeńskich i osiem męskich. W obu kategoriach swoich przedstawicieli.

Po raz kolejny znakomicie spisali się mastersi Zagłębia Lubin, którzy zakończyli zmagania na pierwszym miejscu, wyprzedzając Górnika Złotoryja oraz Old Boys Grundwald Poznań.

W kategorii żeńskiej najlepsza okazała się ekipa ze stolicy. Skra Warszawa wyprzedziła zespoły z Jeleniej Góry i Rudy Śląskiej. Zagłębie Lubin Masters uplasowało się na piątej pozycji,

– Cieszymy się, że po raz kolejny, siódmy już raz udało nam się spotkać. Jak zawsze dopisały drużyny, zawodnicy i zawodniczki. Na parkiecie jest walka o brami i punkty, ale dobrej zabawy też nie brakuje. W tym roku mamy bardzo silną obsadę z zespołami, które zdobywają medale w swoich kategoriach – mówi Patrycja Jugo, zawodniczka Zagłębie Lubin Masters.

Fot. Mariusz Babicz

Dodaj komentarz